сурогат мајка

Пронајдени се 3 резултати на тема „сурогат мајка“
Живот и стил

Му роди дете на својот син: Стана мета на остри осуди, но кога ќе ја дознаете причината ќе ја сфатите нејзината пожртвуваност

29-годишната Кајла Џонс од Арканзас очајно посакувала дете со својот сопруг Коди. Од 2012-та година кога се венчале се обидувале да го прошират...
Живот и стил

Судбината безмилосно си поигра: Беше сурогат-мајка за нејзина другарка, но голема трагедија на сите им ги згорчи животите (ФОТО)

Кога се понудила да биде сурогат мајка на својата најдобра пријателка, сигурно не помислила дека таа нема ни да доживее да го види бебето. Џес...