струшко

Пронајдени се 10 резултати на тема „струшко“
Општини

Слика со претседателски кандидат и графит во Струшко- полицијата презема мерки за расчистување на двата случаја

Во Полициската станица во Струга денеска е пријавено дека во близина на основното училиште „Дедо Лазар Циркоски“ во село Враниште е...