српски медиуми

Пронајдени се 5 резултати на тема „српски медиуми“
Вести

Српските медиуми под будно око го следат случајот Рекет: „Полициска акција во домот на Боки 13, паѓа и таткото на Јовановски“ (ФОТО)

Регионалните медиуми се повеќе се интересираат за случајот „Рекет“ кој со месеци е главна тема во сите медиуми ширум Балканот. Откако...
Вести

Регионалните медиуми за Рекет: „ПОЛОВИНА МАКЕДОНСКА ВЛАДА ВО ПАНИКА, ова е доказ дека Боки 13 и Заев се сретнале“ (ФОТО)

Целиот регион веќе со денови пишува за скандалозниот Рекет на Бојан Јовановски познат како Боки 13. Утрово речиси повеќето српски медиуми...
Вести

Интервјуто на Мицкоски пренесено од главните српски медиуми: „Заев потврди дека нема капацитет да ја води државата“

Во интервју за белградска Политика Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вели дека Заев ја направи реконструкцијата да се...