спот

Пронајдени се 18 резултати на тема „спот“
Познати

Познатото девојче од спотот на Чолиќ денес води нов живот: Изгубила сè, едвај ја преживеала војната, а лузните сè уште се тука

Ивана Легин ја пееше познатата песна „Чаје Шукарије“ со една од најголемите sвезди на Југославија, Здравко Чолиќ, кога беше девојче,...
Познати

Ненадејно починала – После снимањето на спотот за песна на Џеј следуваше трагедија за која што сите зборуваа… (ФОТО)

Преубавата црнка од видео записот за песната „Гдје чу сад, моја ружо“ во која што Џеј Рамадановски со години беше вљубен пред пет години...
Познати

Сите се сеќавате на најсекси спотот на сите времиња: Згодната инструкторка од видеото 15 години подоцна изгледа уште подобро

Ѕвездата од овој спот, Австралијанката Диен Бери денес има 38 години и до ден денес изгледа брутално. И понатаму се занимава како инструкторка...