споменици

Пронајдени се 11 резултати на тема „споменици“
Вести

Пароли со зборовите „предавници“ и „не си го дадов животов за вие да ја распродавате Македонија“ се појавија во Скопје (ФОТО)

Различни пароли денеска се појавија на неколку споменици во центарот на Скопје. Станува збор за пароли поврзани со власта која како...