сораја вучелиќ

Пронајдени се 32 резултати на тема „сораја вучелиќ“
Познати

Зависна е од операции: Сораја сподели прва фотографија по интервенцијата во Турција, сите гледаа во нејзиното лице, наместо во задникот

Старлетата Сораја Вучелиќ неодамна отпатува за Турција каде е во рацете на најдобриот пластичен хирург и таму таа извршила уште една...
Познати

Градите ти се поголеми од главата, а телото ти е како прачка: Сораја сподели жешка фотографија, фановите ја нападнаа какви се овие пропорции

Старлетата Сораја претера со фотошопирање на фотографиите. Откако позираше во фустан со длабоко деколте Сораја наиде на лавина на коментари...
Познати

Сораја тајно се омажила: Еден детаљ од приватниот разговор ја откри старлетата, фановите во неверување (ФОТО)

Откако се појави во јавноста Сораја Вучелиќ нема ден, а да не предизвика внимание во јавноста. Така беше и овој пат кога во српските медиуми...
Познати

Ја истегна блузата за да ги извади градите на мегдан: Сораја на себе носеше само скапоцена бунда, а од глетката ќе ви се помати умот (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ уште еднаш ги разигра мислите на мажите поматувајќи им го умот со својата најнова фотографија на Инстаграм. Имено...
Познати

За Сораја не важат правилата на Инстаграм: Наместо да и биде избришана фотографијата, сите ја гледаа само на едно место по туширањето

Српската старлета Сораја Вучелиќ повторно успеа да направи метеж на социјалните мрежи поради своите разголени фотографии. Овој пат...
Македонија

Сораја не знае за доста: Се фотографираше во свилена наметка без градник на себе, од глетката ќе се расоните во истиот момент (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ не престанува да провоцира на Инстаграм објавувајќи фотографии на кои во прв план се огромните гради. Овој...
Познати

За роденден доби таква „машина“ што не знае како се управува- кога ќе го видите автомобилот на Сораја ќе ви стане јасно чива девојка е

Старлетата Сораја Вучелиќ (34) веќе некое време не живее во Србија, а малку се знае за нејзиниот приватен живот. Имено, за девојка која...
Познати

Сораја стана непрепознатлива- на фотошоп толку многу се изобличи, што веќе наместо во градите сите ја гледаат само на ова место! (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вукилиќ откако беше заборавена во јавноста и медиумите реши само со неколку фотографии да стане најозборувана...
Познати

Нејзините гр*ди се нереални- откако Сораја едвај ги собра во бикини своите силикони, фановите не трепнаа од оваа глетка (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ по одморот во Монако продолжи да летува на Хвар од каде со фановите веднаш сподели фотографии на својот...
Познати

Градите веќе не и ги собира ниту во деколтиња- Сораја се појави само по градник на себе, ќе ги триете очите од нереалната глетка (ФОТО)

Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ по карантинот во целиот свет реши да ги наполни батериите на одмор во Монако. Таа целиот свој...
Познати

Градите не и се „пипнати“ со месеци па затоа и се мега џиновски- српската старлета и во изолација знае како да предизвика пекол (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ и тоа како умее да го привлече вниманието иако е во самоизолација во својот дом поради пандемијата...
Познати

Само деколтето и тежи 25 килограми: Градите на Сораја ќе и „прснат“ во изолација, па мораше да ги ослободи и тоа пред камера (ВИДЕО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ овие денови речиси лесно ги поминува во изолација. Доказ за тоа е неуморното нејзино фотографирање...
Познати

Сораја со клешти го пресече прстенот добиен од нејзиниот оженет свршеник- од вредноста на овој дијамант ќе ве заболе глава (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ се до вчера наводно била во врска со богат Русин, а вчера со нејзините следбеници покажа како ја раскинала...
Познати

Сораја добила скапоцено богатство за роденденот: Богат додворувач и купи луксузен подарок, а од истиот ќе останете во неверување (ВИДЕО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ неодамна го прослави својот 33-ти роденден а за истиот потрошила вртоглави 80 илјади евра, пишуваат...