сообраќајни прекршоци

Пронајдени се 23 резултати на тема „сообраќајни прекршоци“
Регион

ЌЕ ВИ СЕ ЗАВРТИ ВО УМОТ ОД ВРТОГЛАВИТЕ СУМИ – доколку ве казни полиција во Грција слободно откажете го одморот и вратете се дома!

Грција останува една од омилените туристички дестинации за македонските државјани. По пауза од повеќе од една година, ова лето повторно...