солзи

Пронајдени се 17 резултати на тема „солзи“
Познати

Лоба во солзи поради војната во Украина: Македонската пејачка со руски корени не можеше да престане да плаче во утринската програма

Македонската поп пејачка, Викторија Лоба, во понеделникот гостуваше во утринската емисија на Телма, во која зборуваше за проектите...
Живот и стил

Немој да се срамите од плачење! Лицата кои никогаш не пуштиле солза може да имаат страшни последици по здравјето

Различни емоции може да не доведат до солзи. Некои од најчестите прчини кои предизвикуваат солзи се: страв, радост, благодарност, љубов. На...
Познати

Солзите на сопругата на Кејн го обиколија светот: По поразот не можеше да престане да плаче, жали само поради една работа – тој ја тешеше

Сопругата на фудбалерот на Англија ја совладаа емоции по финалето помеѓу Англија и Италија на ЕП 2020 во неделата вечерта. По поразот...
Занимливости

Најслатките солзи и урнебесни реакции: Дечиња дознаваат дека ќе добијат брат или сестра, но тоа воопшто не им се допаѓа (ВИДЕО)

„Мама е бремена“, „Ќе добиеш братче“, „Ќе ти родам сестричка“. Да, сите овие информации се прекрасни вести. Но, тие воопшто не им се...
Познати

Членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ го напушти снимањето во солзи: Колегите ги послушаа молбите на Вики па го откажаа снимањето

Членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ Вики Миљковиќ често е на мета на напади од страна на останатите членови на жирито, а овој пат...
Познати

Стана баба, но нема време да се радува: Лепа Брена во две недели погреба две блиски личности, а солзите не ги крие ниту во емисија (ВИДЕО)

Фолк пејачката Лепа Брена ја совладаа емоции за време на снимањето на „Ѕвездите на гранд специјал“, по повод смртта на радио водителката...
Живот и стил

На нивната свадба солзите не беа радосници: Дознал дека умира, па си ја оженил саканата на трогателна церемонија

На трогателна церемонија во болница во Лондон 24-годишниот Дарен Истон се ожени со својата свршеница Лорен Папе. Одлуката за свадбата...