софија милошевиќ

Пронајдени се 21 резултати на тема „софија милошевиќ“
Познати

Манекенките подзинаа: Како е можно Софија Милошевиќ за само 48 часа по породувањето да има ваков стомак (ФОТО)

Познатата српска манекенка Софија Милошевич се породи во Мадрид и на свет го донесе го синот Алексеј, а таткото на момчето, фудбалерот...
Познати

Софија и Лука го одбраа името за наследникот- носи силна симболика, многумина ќе се изненадат од одлуката (ФОТО)

Лука Јовиќ и манекенката Софија Милошевиќ станаа родители, а сега избраа име за синот Како што се пофалија тие на социјалните мрежи,...
Познати

Манекенката го искористи скандалот со Карлеуша: Атрактивната Софија ќе оди во Кина и ќе му биде рамо за плачење на Душко

Манекенката позната по последната врска со српскиот репрезентативец Адем Љаиќ, Софија Милошевиќ, која според пишувањата на медиумите,...