снимање

Пронајдени се 22 резултати на тема „снимање“
Познати

ФОТО: Објавена последната фотографија од сетот, еве што се случувало пред трагедијата во која е учесник Болдвин

Пред неколку дена на Фејсбук е објавена фотографија на која се прикажани последните моменти од сетот за време на снимањето на филмот...
Технологија

КОНЕЧНО: Она што сите долго го чекавме – апликацијата која што ја имаме на нашите телефони има нова автоматска опција

Минатата година Гугл, без многу врева, додаде снимање повик во својата телефонска апликација што сите ја имаме на нашите телефони со...
Познати

Ненадејно починала – После снимањето на спотот за песна на Џеј следуваше трагедија за која што сите зборуваа… (ФОТО)

Преубавата црнка од видео записот за песната „Гдје чу сад, моја ружо“ во која што Џеј Рамадановски со години беше вљубен пред пет години...
Вести

Снимал 550 жени под фустаните, меѓу нив и малолетнички: Погледнете како го фати полицијата и што пронајде кај него (ВИДЕО)

Уапсениот маж снимил над 550 жени, додека се возел со железница и снимките ги објавувал на интернет. Педесетгодишниот Колумбуиец, наводно...
ТВ и Филм

Откриена вистината за тоа што се случувало во една од најсексапилните сцени во историјата на филмот (ФОТО+ВИДЕО)

Овој костим за капење влезе во легендите и ден денеска се смета за еден од најзапамтените бикини во историјата на филмската уметност. Во...