шутка

Пронајдени се 52 резултати на тема „шутка“
Вести

СКАНДАЛ ПРЕД ЗАТВОРОТ ВО ШУТКА: Еврокомесарот Фигел дошол во посета кај Камчев и најпрво не го пуштиле – добил дозвола по притисокот од Брисел

Јан Фигел, поранешниот Еврокомесар и специјален пратеник за човекови права денеска наместо да го посети бизнисменот Јордан Камчев...