самит

Пронајдени се 42 резултати на тема „самит“
Вести

Спикерот на заминување Џафери на Самит на претседатели на парламентите на земјите од Западен Балкан и ЕП во Брисел

Спикерот на заминување Талат Џафери ќе учествува на Самитот на претседатели на парламентите на земјите од Западен Балкан и на Европскиот...