сајмон кауел

Пронајдени се 8 резултати на тема „сајмон кауел“
ТВ и Филм

ВИДЕО: Ги знаете како Барс и Мелоди, сега повторно се појавија на сцената на „Америка има талент“ и го разочараа жирито

Младите момци Леонард и Чарли познати како Барс и Мелоди во 2014 година го освоија третото место на шоуто „Британија има талент“ откако...
ТВ и Филм

Публиката врескаше од страв, а Сајмон не можеше да гледа: Ова е најопасниот настап изведен на сцена (ВИДЕО)

Во првата епизода на новата сезона се претставија како The Vardanyan Brothers, браќа од Ерменија кои покажале извонредни акробатски вештини. Публиката...
Познати

„Мажите полудеа по нејзините брадавици“: 18 години помладата сопруга на Сајмон облече бикини и ја покажа сексапилноста (ФОТО)

Осумнаесет години помладата сопруга Лорен Силверман (41) на членот на британското Х- фактор Сајмон Кауел кој има 59 години е на одмор со...
ТВ и Филм

Никој не успеа да ги сокрие емоциите: Со својата животна приказна и неговиот талент, овој човек ќе ве остави без зборови (ВИДЕО)

Сајмон Кауел бил видно потресен со изведбата на Мајкл Кетерер на „Америка има талент“ пред неколку дена. Младиот музичар го доби златното...