рсбсп

Пронајдени се 83 резултати на тема „рсбсп“
Вести

РСБСП: Младите возачи да ги почитуваат правилата за ограничување на брзината и да не возат под дејство на алкохол

Републичкиот совет за безбедност на сообраќајот на патиштата (РСБСП) преку соопштение упатува апел до младите возачи да ги почитуваат...