регистарски таблички

Пронајдени се 9 резултати на тема „регистарски таблички“
Вести

Веќе 3 месеци нема регистарски таблички во Македонија- сомнителни причините зошто државата не го даде тендерот на „Раде Кончар“

Веќе трети месец нема регистарски таблички во Македонија. Сопствениците кои набавиле нови возила или пак, вршат пререгистрација не...
Вести

Заев повторно излажа пред македонската јавност: На регистарските таблички на автомобилот на Мицкоски стои „МК“ (ФОТО)

Зоран Заев уште еднаш ја излaжa македонската јавност, имено во текот на вчерашниот дyeл Зоран Заев го обвини лидерот на опозицијата дека...