раскинување

Пронајдени се 25 резултати на тема „раскинување“
Познати

Нема да и биде повеќе снаа на Брена: Синот на пејачката раскина со девојката, ова не е прв пат да ја направи истата грешка како многу мажи

Помладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор наводно ја раскинал својата двегодишна врска и повторно е слободен, пишуваат...
Живот и стил

Експертите советуваат: Ова е единствениот вистински начин да го преболите вашиот поранешен партнер и да продолжите понатаму

Без разлика дали конечно сте пронашле сила да раскинете со некој што не е за вас или ве оставила личност со која мислевте дека ќе го поминете...
Познати

Ја растури свадбата, а сега и врската со пејачката- синот на Шабан Шаулиќ ја остави една од најзгодните пејачки на естрадата (ФОТО)

Раскинаа пејачката Александра Младеновиќ и синот на Шабан, Михајло Шаулиќ. Како што се дознава, Александра се посветила на работните...
Познати

Српската пејачка нема среќа во љубовта- сите мислеа дека по раскинувањето со братот на Саша Ковачевиќ ќе се мажи, но сега преживува… (ФОТО)

Наместо свадба како што многумина очекуваа, српската пејачка ги разочара сите раскинувајќи ја врската со својот долгогодишен партнер. Имено...