Ралф Рангник

Пронајдени се 21 резултати на тема „Ралф Рангник“
Фудбал

Сите заборавија на новиот тренер на Манчестер Јунајтед кога ја видоа неговата девојка – црнокосата Мексиканка атракција на трибините

Германскиот стручњак Ралф Рангник со победа во неделата попладнето дебираше на клупата на Манчестер Јунајтед. Ова не е прво негово...