пријатели

Пронајдени се 31 резултати на тема „пријатели“
Познати

Кога Фиби од „Пријатели“ го покажува синот, сите реагираат бурно: Ова момче личи на нејзиниот колега од серијата, нешто е чудно!

Лиса останала бремена за време на снимањето на серијата „Пријатели”, што сега дополнително ги интригира фановите на серијата и странските...
Познати

Актерот од „Пријатели“ никој го немаше видено две години: Сега се појави и ги шокираше сите, изгледа очајно (ФОТО)

Омилениот Чендлер од „Пријатели”, улога која ја толкува Метју Пери, ретко кој може да го заборави. Поминаа многу години од емитувањето...
ТВ и Филм

Двете беа бебето Ема во „Пријатели“: Како изгледаат близначките кои ја толкуваа улогата на ќерката на Рос и Рејчел? (ФОТО)

Обожавателите останале во шок откако сфатиле дека ликот на Ема од омилената ТВ серија “Пријатели” следната година треба да наполни...