породување

Пронајдени се 80 резултати на тема „породување“
Познати

Прва фотографија по породувањето – Лука и Софија го открија и името на бебето – вистинско православно и популарно меѓу младите (ФОТО)

Манекенката Софија Милошевиќ се породила во неделата на 27 март 2022 година, доцна вечерта во Мадрид. Софија и фудбалерот на Реал Мадрид,...
Познати

Објавена снимка како изгледа српската пејачка 14 дена по породувањето – на жените ќе им падне вилицата само поради овој детаљ (ФОТО)

Пејачката Катарина Грујиќ се породи на 15 декември и на свет ја донесе ќерката Катја. Сега, две недели откако се породи таа е видена и...
Занимливости

Додека се породувала нејзиното момче ја изневерувало – кога дознала со кого останала во неверување, нив ниту Бог не може да им прости

Речиси да не постои полоша ситуација од онаа во која едниот партнер го изневерува другиот, но доколку мислевте дека нема полошо од тоа...
Познати

Ова име е навистина уникатно: Се породи македонската водителка која сите добро ја познаваат од пред малите екрани (ФОТО)

ТВ водителката Јована Аврамовска се породи и за прв пат стана мајка. Таа и нејзиниот сопруг Предраг добија здраво машко дете, кому му...
Познати

Вчера дознавме дека Скарлет Јохансон е бремена, а веќе денеска се породи- aктерката на свет донесе момче, а еве какво небично име доби бебето!

Штом ги потврдија шпекулациите за бременоста, славниот пар Скарлет Јохансон и нејзиниот сопруг Колин Јост повторно ги изненадија своите...
Познати

Објави и видео: Марко откако дозна дека Луна се породила ја лупа главата во орман, а тоа што го прави Гаги е вистински хит (ВИДЕО)

Ријалити ѕвездата и пејачка Луна Џогани се породи на 15 јуни и на свет ја донесе ќеркичката Миа Миљковиќ. Најсреќниот момент во животот...
Познати

Прва емотивна фотографија од бебето на Луна – ќеркичката и лежи на градите, Марко го облеаја милион емоции од глетката (ФОТО)

Марко Миљковиќ и Луна Џогани вчера станаа родители на малата ќерка Миа, а првата фотографија на мајката и ќерката од болницата ги разнежни...
Познати

Луна Џогани на големи маки – младата пејачка се уште не може да се породи, а од овие зборови фановите се загрижија за идната мајка

Блогерката и поранешната ријалити учесничка како и пејачка Луна Џогани само што не се породила, а сега признала и како се чувствува...
Познати

Болницата каде се породи Меган е сон на секоја трудница – сепак фановите кога слушнаа една работа се разочараа од Хари и Меган

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл (39) го роди своето второ дете, девојче во петокот, на 4 јуни, и се вика Лилибет „Лили“, Дијана Маунтбатен-Виндзор. Меган...
Познати

Само часови ја делат од породувањето: Луна Џогани со г*л стомак и емотивни зборови го најави доаѓањето на свет на ќеркичката Миа (ФОТО)

Младата пејачка и ријалити ѕвезда Луна Џогани ситно брои до породувањето. Таа имено во секој момент треба на свет да ја донесе својата...