поранешен сопруг

Пронајдени се 5 резултати на тема „поранешен сопруг“
Познати

Поранешниот сопруг на Снежана Савиќ доби близнаци во својата 76-та година! По разводот се оженил со 30 години помлада актерка

Прославената актерка и пејачка Снежана Савиќ има ќерка Анита со режисерот и сценарист Драгослав Лазиќ. Двајцата беа во брак и по неколку...
Познати

Поранешниот сопруг се закануваше дека ќе ме убие мене и себеси – потресна исповед на пејачката: „Ме фати за врат и ме турна“

Пејачката Лепа Лукиќ во шокантно признание откри дека сè уште го носи презимето на нејзиниот прв сопруг кој ја прогонувал по разводот. Таа...
Познати

Чекаше една година за да дојде истиот месец: Се ожени поранешниот сопруг на Меган Маркл неколку дена по раѓањето на кралското бебе

Првиот сопруг на Меган Маркл се ожени викендов, неколку денови по раѓањето на кралското бебе. Поранешната актерка, а сегашна војвотка...
Познати

Голите фотографии на Северина како од мајка родена го заобиколија регионот: Таа го обвини поранешниот сопруг, тој брутално и одговори!

Голи фотографии овие денови повторно кружат на социјалните мрежи, но и по медиумите, а поради сериозноста на овој проблем Северина го...