пица

Пронајдени се 18 резултати на тема „пица“
Вести

Испорачување пица преку робот звучи примамливо – „Доминос“ во Тексас веќе започна со оваа техника, погледнете! (ВИДЕО)

Самоуправувачиот пазар се надополнува со сè повеќе автоматизирани решенија за кои не е потребна посебна човечка интервенција. Една...
Познати

Пред една година хакери објавија нејзини голи фотографии, а сега спортската водителка рекламира пица (ФОТО)

По скандалот кој се случи минатата година и ја стресе цела Европа откако хакери објавија фотографии од новинарката како од мајка родена,...