паркирање

Пронајдени се 12 резултати на тема „паркирање“
Хроника

Драма околу паркирање на возило- бил нападнат, па успеал да избега во својот дом, а потоа следувало најнеочекуваното за него

На 15.05.2020 во 19.00 часот било пријавено во Ресен на ул.„Борис Кидрич“, Б.П. (34) од Ресен, по куса расправија околу паркирање на возило, бил...
Занимливости

Момче само сакало да и помогне на девојката да се паркира, но откако таа нагло дала гас настанала катастрофа (ВИДЕО)

Едно момче од Виетнам сакало да и помогне на една девојка полесно да се паркира, но набрзо зажалило зошто таа по грешка притиснала гас...