пакистан

Пронајдени се 27 резултати на тема „пакистан“
Вести

Случај кој го потресе светот: Одбила да танцува за пијани пријатели на сопругот, па ја претепал и ѝ ја избричил главата (ВИДЕО)

Маж е уапсен во Пакистан, бидејќи наводно ја мачел својата сопруга така што ја соблекол гола, ја тепал и ја избричил главата, бидејќи...