пад

Пронајдени се 119 резултати на тема „пад“
Регион

ВИДЕО: На социјалните мрежи се појави видео од падот на авионот во Грција, граѓани го снимиле моментот на падот на авионот

Украински товарен авион се урна во Грција. Според информациите авионот требало да лета од Србија за Јордан, а се урнал синоќа во близина...