општина Радовиш

Пронајдени се 11 резултати на тема „општина Радовиш“
Вести

Мицкоски: Да влеземе во ЕУ без пазарења од кои ќе се срамиме, без грутка во грлата кога ќе сведочиме за цената која сме ја платиле, како што тоа е сега

Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ денеска на средба со граѓаните во општина Радовиш потенцираше дека новата иднина која...