нови правила

Пронајдени се 6 резултати на тема „нови правила“
Вести

ЌЕ НАПРАВАТ ЛИ ГУЖВИ НА ГРАНИЦИТЕ НОВИТЕ ПРАВИЛА – од денес за влез во Грција семејствата нема да можат да влезат без овој документ!

Од денес, 7 јуни, странските граѓани можат да влезат во Грција со таканаречениот брз тест за антиген. Одлуката ја донесоа здравствените...