нова девојка

Пронајдени се 29 резултати на тема „нова девојка“
Познати

Ана Николиќ има право да е љубоморна – Раста објави фотографија од новата девојка, фановите ја нарекоа секс бомба од милион долари (ФОТО)

Раперот Стефан Ѓуриќ, Раста ужива во емотивна врска со актерката Марија Балабан со која влезе во емотивна врска додека ја издржуваше...
Познати

Тоти знае што е „најдобро“ за него – новата девојка е копија на сопругата со која се уште е во брак, особено кога ќе ја видите во бикини ќе подзинете

Се уште главна тема во италијанските емдиуми е шокантниот развод по 20 години стабилна врска на фудбалскиот ас Тоти и убавата водителка...
Познати

САМО СЕ ЧЕКАШЕ КОГА ТАА ЌЕ СЕ ОГЛАСИ: Раста има нова девојка која е 12 години помлада од него, еве што му порача поранешната (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ ја прокоментира новата љубовна врска на нејзиниот поранешен сопруг и татко на нивното заедничко дете. Имено...
Познати

Има само 21 година – новата девојка на легендарниот бразилски фудбалер има тетоважа на место од кое на многумина им се крева притисокот (ФОТО)

Легендарниот бразилски напаѓач Андријано неодамна го прослави својот 40-ти роденден во друштво на роднините и пријателите, но и со новата...
Познати

Војаж има нова девојка – кога ќе видите каква бомба е, веднаш ќе ја заборавите неговата поранешна девојка Бресквица (ФОТО)

Популарниот млад српски рапер Михајло Веруовиќ попознат како Војаж (20) призна дека има нова девојка прв пат по раскинувањето со Анџела...
Познати

ДЕВОЈКИТЕ ЌЕ СЕ РАЗОЧАРААТ: Најпопуларниот актер на Балканот повеќе не е сингл – Биковиќ ја покажа новата девојка (ФОТО)

Во Белград синоќа се одржа премиерата на филмот „Јужен ветер 2: Забрзување“, а актерот Милош Биковиќ покажа ја новата девојка. Девојката...
Познати

Турскиот заводник има нова девојка – ја замени сексапилната Италијанка за девет години постарата колешка? (ФОТО)

Неодамна се појавија гласини дека актерот Џан Јаман ја раскинал својата врска со италијанската водителка Дилета Леота. Како што пишуваат...
Познати

Дарко Лазиќ со девојката е само неколку месеци, но се одлучи да и купи ваков подарок – парите не се важни за љубовта (ФОТО)

Фолк пејачот Дарко Лазиќ веќе подолго време е во емотивна врска со новата девојка Барбара Бобак, а сега реши да и покаже колку ја сака...
Познати

Кој ако не тој: Синот на најпознатата српска пејачка „прв“ ја имаше новата девојка на градоначалникот по кој лудуваа сите девојки

Градоначалникот на Бањалука, Драшко Станивуковиќ неодамна за прв пат се појави со својата нова девојка во јавноста, а од тогаш двајцата...
Познати

ОД НЕЈЗИНАТА УБАВИНА ЌЕ ОСТАНИТЕ БЕЗ ЗБОРОВИ: Градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ ја покажа новата девојка (ФОТО)

Градоначалникот на Бања Лука Драшко Станивуковиќ во друштво на својата нова девојка уживаше во безвременските хитови на Ѕвонко Богдан,...
Познати

Не личи на поранешната, но е вистинска убавица – Дарко Спејко има нова девојка, особено во оваа фотографија во бикини ќе гледате со часови

Македонската ријалити ѕвезда Дарко Спејко кој стана и спортски директор на кошаркарскиот клуб Куманово 2009 не крие дека има нова девојка.   View...
Познати

Новата девојка на Лазиќ е копија на поранешната – го заведе пејачот, а го демне Аца Лукас каде и да се појави, секаде ја носи неговата слика!

Вчера во српските медиуми како бомба одекна веста дека пејачот Дарко Лазиќ има нова девојка, колешката Барбара Бобак. Имено двајцата...
Познати

Поранешниот сопруг на Емина лудо е заљубен во 20 години помладата девојка – кога ќе ја видите и вие ќе се уверите во нејзината убавина

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ, турскиот пејач Мустафа Сандал (51) веќе две години ужива во врска со скоро 20 години помладата Мелис...
Познати

И беше свршеник на Розга, па ја откачи за оваа секс бомба- кога ќе видите како пее и изгледа новата девојка на Хаусер ќе ви се помати во умот

Хрватскиот виолинист Стјепан Хаусер кој се прослави со влегувањето во врска со пејачката Јелена Розга ретко зборува за својот приватен...