нобелова награда

Пронајдени се 13 резултати на тема „нобелова награда“
Познати

Докторот на Дарко Лазиќ се огласи со детали: Да можев да предвидам што ќе биде со него, ќе добиев Нобелова награда

Додека не добијам одговор од неговиот организам, не можеме да даваме никакви други прогнози, ниту да планираме било што, објаснува Драгош...