нло

Пронајдени се 4 резултати на тема „нло“
Технологија

ПЕНТАГОН ПРИЗНА ДЕКА ПОСЕДУВА СНИМКИ ОД НЛО: Нема да ги објавиме, тоа ќе ја загрози националната безбедност

Американската војска соопшти дека има снимки од мистериозни „Неидентификувани воздушни феномени“ (УАП) попознати како НЛО, но не може...