нивес целзиус

Пронајдени се 22 резултати на тема „нивес целзиус“
Познати

Едвај ги додржа градите да не и испаднат: Нивес Целзиус и во време на пандемија знае како да го привлече вниманието (ФОТО)

Хрватската старлета, пејачка, и актерка Нивес Целзиус се почесто знае како да ги „запали“ своите следбеници на Инстаграм, со провокативни...
Познати

Хрватската пејачка и старлета позира гола во чипка и без гаќички- од овој заводлив поглед се препотија мажите (ФОТО)

Атрактивната хрватска пејачка и старлета Нивес Целзиус (39) е една од најследените личности од Хрватска на Инстаграм, а обожува да се...
Познати

Од Неа сите очекуваа нова разголена секси фотографија, а еве што добија: Крвава, со одрани коленици, а раката во гипс и завои до рамо! (ФОТО)

Сексапилната хрватска пејачка Нивес Целзијус ги шокираше и загрижи обожавателите со својот нов споделен пост и фотографија на Инстаграм. Кога...
Познати

Нивес Целзиус сакаше да се пофали со новата жешка фризура, но никој не се воздржа да не и ги погледне џиновските гради (ФОТО)

Провокативната Нивес Целзиус овој пат сакаше да се пофали со новата фризура на социјалните мрежи, но малкумина можеа да го задржат погледот...
Познати

ФОТО: Нејзините соседи сигурно уживаат- Нивес Целзиус во г*ло издание, а тоа што го држеше во раката е доказ дека е вистинска домаќинка

Нивес Целзиус продолжи да објавува провокативни фотографии од својот дом. Во последната објава таа позира во црно минијатурно бикини...
Познати

Облече три броја помал градник и повторно ги стисна градите во Новата година- а тоа што и коментираше Северина стана хит (ФОТО)

Познатата хрватска пејачка и старлета Нивес Целзиус новата 2020 година ја започна со провокативни фотографии на социјалните мрежи. На...
Познати

Хрватската пејачка сакаше да покаже како изгледа без шминка, но сите гледаа во нејзиното деколте без градник и истакнати брадавици (ФОТО)

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус е позната по својот провокативен имиџ со години наназад, а неодамна се надмина себеси и...
Познати

„Конечно се облече“: Хрватската пејачка предизвика безобразни коментари откако сподели фотографија во лоша поза (ФОТО)

Познатата хрватска пејачка Нивез Целзиус повторно е во центарот на вниманието овие денови во својата држава откако сподели провокативна...
Познати

„Оставете ја било која работа на момент“, од оваа поза ќе паднете во транс- Хрватската пејачка го покажа цврстиот задник во танга (ФОТО)

Хрватската пејачка, актерка и манекенка Нивес Целзиус со години важи за една од најсексапилните јавни личности во регионот. Нејзиниот...
Познати

Згодна и бујна и на 13 години- пејачката им докажа на фановите дека нејзините гради се дар од „мајка природа“, а не силикони (ФОТО)

Познатата пејачка Нивес Целзиус одсекогаш се гордеела со своите атрибути и облини кои се нејзин заштитен знак.   View this post on...
Познати

„Требаше да ставиш предупредување, пред фотографијата“: Нивес Целзиус во гаќички ја крена едната нога па предизвика хаос

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус денеска речиси не ни помислува на фактот дека е нај депресивен ден во годината, па имаше...
Познати

Хрватската пејачка и стриптизета гола на снегот- облечена само во ноќница ги почести фановите на Инстаграм (ФОТО)

Хрватската пејачка и стриптизета Нивес Целзиус утрово не пропушти да направи прва фотографија со снегот кој падна во Загреб. Таа се...
Познати

„Јас да го направев ова ни пожарникари немаше да ме спасат“: Хрватската пејачка ги рашири нозете, а сите погледи беа вперени таму долу

Хрватската пејачка која секојдневно го привлекува вниманието на фановите откри како се справува со досадата. Имено Нивес Целзиус објави...