неверство

Пронајдени се 70 резултати на тема „неверство“
Познати

Само Ким не знаела дека е изневерена: Вест преку песни откри дека имал афери со многу девојки додека бил во брак

Светската јавност не престанува да зборува за разводот на Ким Кардашијан и Кание Вест, а сега се појавија нови информации за поранешниот...
Познати

СИТЕ ГОВОРЕА ДЕКА Е ЕДЕН ОД НАЈВЕРНИТЕ НА ЕСТРАДАТА: Џоле Џогани уловен на дело додека ја изневерува својата сопруга Весна (ФОТО)

Весна Џогани после аферата на нејзиниот сопруг Џоле Џогани, кој што беше уловен со друга жена за првпат утрово за првпат сподели објава...
Познати

САМО НЕКОЛКУ ДЕНА ПОСЛЕ СВАДБАТА: Познатата турска актерка го изневерила сопругот со 30 години постариот свекор! (ФОТО)

Познатата турска актерка Ѓокче Бахадир (39) неодамна пред турската јавнос се пожалила дека нема среќа во љубовта, а после тоа „протекоа“...
Хороскоп

Со нив сте на сигурно: Луѓето од овој хороскопски знак нема да ве изневерат, но никогаш нема ни да ви простат неверство

Не е тешко да се заљубите, но доверувањето на срцето на една личност не е лесно. На многумина им е тешко да се изложат на можноста партнерот...
Познати

Славниот актер ја изневерил сопругата со 80 жени: Убавицата која му роди две деца конечно го “шутна“! (ФОТО)

Латиноамериканскиот актер Вилијам Леви ја изневерил својата сопруга Елизабет со 80 жени! Откако беше откриено ова, дојде до крај на нивниот...