неда украден

Пронајдени се 38 резултати на тема „неда украден“
Познати

Кратка љубовна романса на Неда со еден од најмоќните директори: Нема некој кој не го познава, а беше токму во врска со пејачката (ФОТО)

Пејачката Неда Украден со години важи за една од најубавите жени на естрадата со оглед на своите години кои надминуваат бројка над 70. За...
Познати

Копија на својата мајка: Ќерката на Неда Украден не е пејачка, но заработува колку нејзината мајка – еве со што се занимава и како изгледа

Пејачката Неда Украден најмногу време во последниот период поминува со семејството, особено со својата ќерка и внуците. Нејзината ќерка...
Познати

Неда Украден го прослави роденденот, па се соблече во бикини на плажа – никој не им верува на сопствените очи од бројката на тортата

Пејачката Неда Украден го прослави 71 -от роденден, а судејќи според нејзиниот беспрекорен изглед ретко кој можеше да заклучи дека таа...
Познати

Неда Украден во костим за капење и без шминка предизвика воодушевување: „Вака можам да остарам и да бидам среќна“

Неда Украден (70) важи за негувана жена која многу се држи до својот изглед и има одлична фигура! Пејачката со право важи за една од најубавите...
Познати

Лице како на млада девојка – Неда Украден позираше без грам шминка на 70 години, фановите не им веруваат на сопствените очи (ФОТО)

Пејачката Неда Украден оваа пролет со полна пареа започна да се подготвува за летото и повторно да заблеска во бикини на плажа. Таа е...
Познати

Неда Украден се пофали дека се вакцинирала против корона, па наиде на осуда од страна на еден фан: Нејзиниот одговор стана хит! (ФОТО)

Познатата српска пејачка, Неда Украден доста е среќна бидејќи им се придружи на големиот број српски граѓани кои што се вакцинирале...
Познати

Неда Украден пропаѓа- поради пандемијата загуби брдо пари од бизнисот кој го основа со ќерката и зетот, за оваа идеја зборуваат сите! (ФОТО)

Поради пандемијата со коронавирусот многу луѓе се најдоа во финансиски проблеми, а тоа во голема мера влијаеше и врз естрадните уметници...
Познати

Го прослави 70-от роденден во бикини: Неда Украден се разголи на јахта, на овие с*кси нозе ќе и позавиде и Лепа Брена (ФОТО)

Пејачката Неда Украден неодамна  наполни 70 години, но и без разлика на бројката, таа изгледа прекрасно за своите години. Тоа најдобро...
Познати

Прво бараше да им се помогне на музичарите, а сега купи автомобил од 50.000 евра: Неда Украден се поднови со нов „ѕвер“ (ФОТО)

Познатата пејачка Неда Украден (69) се почесто со нив автомобил од марката „јагуар“, а чија цена е околу 50.000 евра за ваков модел со „минимална“...