наставничка

Пронајдени се 15 резултати на тема „наставничка“
Скопје

Во изолација 22 првачиња од „Гоце Делчев“: Мајката наставничка не одела на работа, но го носела детето на настава

Општина Центар ја информира јавноста дека уште 22 првачиња распоредени во две паралелки од центарското основно училиште Гоце Делчев...
Вести

Наставничка имала секс афера со малолетник: Родила дете, сопругот знаел, а шокот следуваше кога полицијата го најде нејзиниот компјутер

Во Италија е уапсена жена за која се сомневаат дека има дете старо 7 месеци чиј татко е дете на возраст од 13 години. Наводно, детето имало...