наплатна рампа

Пронајдени се 4 резултати на тема „наплатна рампа“
Хроника

ФОТО: Стравична несреќа со фатални последици- преголемата брзина виновник за сообраќајката на патарината кај Тетово

Поради брзина над дозволената, во сообраќајната несреќа што се случи вчера утрото кај наплатната рампа на автопатот Гостивар- Тетово,...