мобилен

Пронајдени се 9 резултати на тема „мобилен“
Познати

Теодора Џехверовиќ му го скрши телефонот на момче од публиката, го прекина настапот и веднаш му се обрати, настана вистински ШОК (ВИДЕО)

Пејачката Теодора Џехверовиќ ги изненади сите кога на еден нејзин фан му вети дека ќе му купи нов телефон, бидејќи случајно му го скршила. Имено,...
Технологија

Ризично е да ја полните батеријата на телефонот на јавно место, еве како да си ги заштитите податоците!

Сигурно и вие сте се нашле во ситуација кога сте излезени и потоа забележувате дека батеријата на вашиот телефон паднала на 3%, па седнувате...
Регион

Не наседнувајте на оваа нова измама: Ако во било кој случај ваков телефонски повик, еве што треба да направите

Хрватските медиуми пренесуваат дека денеска дубровачката полиција предупредува на нова телефонска измама. Имено, преку телефон непозната...