милица тодоровиќ

Пронајдени се 64 резултати на тема „милица тодоровиќ“
Познати

Милица Тодоровиќ објави стара фотографија: Фановите се потсетија на спомените, а Александра Пријовиќ остави слатка порака

Пејачката Милица Тодоровиќ објави фотографија од почетокот на кариерата и ги воодушеви колегите и обожавателите. Милица е на јавната...
Познати

За Милица Тодоровиќ нема зима – пејачката во танга на плажа, од глетката ќе се расоните во истата секунда, особено од оваа незгодна поза (ВИДЕО)

Младата Милица Тодоровиќ, како и нејзините колешки од естрадата, секојдневно ги известува своите обожаватели за настаните од нејзиниот...
Познати

Успеа да ослабе 4 килограми и не планира да запре: Ова е исхраната на Милица Тодоровиќ која на сите може да им помогне!

Милица Тодоровиќ доби многу комплименти за својот изглед, откако неодамна позираше во костим за капење во Египет. Пејачката ослабе...
Познати

Милица Тодоровиќ има тело од милион долари – облече танга, па провоцираше со раката ставена на задникот, бикинито претесно и за градите (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е доказ дека на убава жена се и стои убаво, па и да има вишок на килограми. Пејачката се здебели толку многу...
Познати

Милица Тодоровиќ се врати во негова прегратка?! Пејачката и братот на Саша Ковачевиќ се повторно заедно? (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи снимка на која Милица Тодоровиќ се прегрнува со нејзиното поранешно момче, Раде Ковачевиќ кој е брат на познатиот...
Познати

Милица Тодоровиќ: Никогаш никој не ме гледал во гради бидејќи ги немам, но никој до сега не се ни жалел

Се зборуваше дека пејачката Милица Тодоровиќ (30) не е во добри односи со колешката Емина Јаховиќ, а сега Звездата на Гранд ја откри позадината...
Познати

Милица Тодоровиќ без трошка шминка! Покажа како навистина изгледа без шминка, многумина беа изненадени – коментарите само пристигнуваат (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е постојано активна на социјалните мрежи, а покрај сликите во кои е во уредно издание, како што налага работата,...
Познати

Ја покажа фигурата за ова лето: Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ во бикини ќе ви падне вилицата, особено овој дел од телото (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ веќе неколку денови летува во Египет од каде секојдневно споделува фотографии со своите следбеници. Имено...
Познати

Сите во неверување од „бебешкиот“ изглед на нејзината мајка: Таа е поддршка на Милица Тодоровиќ целиот нејзин живот, а секогаш е во сенка

Милица Тодоровиќ важи за една од најпопуларните пејачки во регионот и иако со години е секојдневно присутна во медиумите ретко кој...
Познати

Поранешното момче на Милица Тодоровиќ крие дека станал татко – кога ќе го дознаете името на бебето сè ќе ви стане јасно

Поранешното момче на Милица Тодоровиќ, актерот Петар Стругар стана татко по вторпат. Имено, Петар добил син со долгогодишна познаничка,...
Познати

Милица Тодоровиќ не сака летото да го дочека со вишок на килограми – имаше повеќе од 71 килограм, а сега изгледа како темпирана бомба (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ (30) подолго време мака мачеше со вишокот  на килограмите, а овој пат се реши драстично да го промени својот...
Познати

ТАГА ВО ДОМОТ НА МИЛИЦА – коронавирусот одзеде близок член на семејството на пејачката: „Нека те чуваат ангелите“(ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ на својот Инстаграм профил ја сподели тажната вест, а тоа е дека изгубила некој близок. Како што напиша таа...