миле китиќ

Пронајдени се 13 резултати на тема „миле китиќ“
Познати

Им боде очи на сите: Ќерката на Миле Китиќ вози бесна машина за која мажите сонуваат- а во бојата ќе се заљубат жените (ФОТО)

Ќерката на српскиот пејач Миле Китиќ која исто така е пејачка е една од најпознатите во регионот. Фановите и фановите речиси го следат...
Познати

Ќерката на Миле Китиќ го покажа крстот таму долу: Кога ова момче и ја виде тетоважата, веднаш ја праша дали ќе се омажи за него (ФОТО)

Ќерката на познатиот српски пејач Миле Китиќ овие денови буквално е во центарот на вниманието во соседството откако сподели фотографија...
Познати

Ќерката на Миле Китиќ сподели видео на кое е топлес во базен- фановите изгубија свест, Инстаграм со задоволство не ја цензурираше

Ќерката на Миле Китиќ, Марта Савиќ која е исто така пејачка како својот татко се подготвува да ја објави својата песна „Забранувам“...
Познати

Беше дел од „Јужен ветер“, а со еден член имаше судир: Оваа караница длабоко го повреди Синан, но колегата сепак му оддаде почит (ФОТО)

Починатиот пејач Синан Сакиќ беше дел од исклучително популарната група „Јужен ветар“, а после распадот на музичкиот состав сите ја...