меланија трамп

Пронајдени се 75 резултати на тема „меланија трамп“
Вести

Меланија со стајлингот направи хаос: Сите зборуваат за вознемирувачкиот детаљ на палтото кое го носеше првата дама (ФОТО)

Еден твит на американскиот претседател Доналд Трамп во кој ја објави фотографијата од одбележувањето на годишнината од терористичките...
Познати

Убавата Меланија повторно во комбинација за која зборува цел свет: Во жолт комбинезон стана магнет за погледите (ФОТО)

Меланија Трамп му се придружи на Доналд на политички настан во Орландо. Првата дама на САД беше магнет за погледи со жолтиот стајлинг. 49-годишниот...
Познати

Скапо ќе ги чини „Мистеријата на Меланија“: Mагазин мора да ѝ плати отштета на првата дама на САД поради лажните детали за нејзиниот живот

Британскиот магазин “Дејли Телеграф” вчера упати искрено извинување кон првата дама на Америка, Меланија Трамп поради статијата...
Познати

Сите се прашуваат каде е Меланија Трамп во новата година- првата дама преку фотографија ги стопли срцата на сите Американци (ФОТО)

Првата дама на Америка Меланија Трамп последен пат во јавноста се огласи на 13 јануари месецов, по што јавноста веднаш започна лавина...