медиуми

Пронајдени се 23 резултати на тема „медиуми“
Вести

Коцијанчич: Новинарите треба да работат непречено, а владата да не се заканува преку „правни последици“ кон медиумите

Портпаролката на Европската Комисија, Маја Коцијанчич, ги потсетува сите политички актери во Македонија дека слободата на медиумите...
Фудбал

Бесните навивачи ги плукаа Меси и соиграчите: Аргентина во солзи- хорор ужас, срамота, катастрофа… ова никогаш нема да им го простат

Во Аргентина е „ден на жалост“ по дебаклот кој нивните фудбалери го доживеаја против Хрватска во второто коло од групната фаза на Светското...