март

Пронајдени се 33 резултати на тема „март“
Вести

Еве каде попладнево наврна најмногу дожд- тоа што го најавува УХМР за утре е јасен доказ дека во март може да се очекува сѐ!

Во изминатите девет часа најмногу дожд, 29 литри на метар квадратен, наврнале во Демир Капија, а најмалку, еден литар, во Битола. Како што...