марс

Пронајдени се 62 резултати на тема „марс“
Хороскоп

ПРИСТИГНУВА АСТРО ПЕРИОД КОЈ МЕНУВА СЀ! Марс во Вага – силата се буди: Стануваме неодлучни, а една работа е клучна

Марс, планетата на дејствување денес влезе во воздушниот знак Вага и ќе остане таму до 30 октомври, кога ќе премине во Скорпија. Бидејќи...