мараја кери

Пронајдени се 24 резултати на тема „мараја кери“
Познати

Со мемоарите им предизвикала душевна болка на најблиските: Сестрата на Мараја ја тужи пејачката – бара цело богатство

Мемоарите на Мараја Кери, „The Meaning of Mariah Carey“, објавени во септември минатата година, ѝ предизвикале душевна болка на нејзината сестра...
Познати

Изгледа дека зад најдобрата водителка Елен навистина се крие лоша жена, погледнете што доживеала Мараја Кери во шоуто (ВИДЕО)

Американската пејачка и текстописец Мараја Кери (50) беше честа гостинка во емисијата на познатата водителка Елен Деџенерис (62), која...
Познати

Се преполови, а фановите буквално здивеа по нејзиниот секси изглед полугола- славната пејачка му покажа на светот како се слабее (ФОТО)

Пејачката никогаш не изгледала посреќно… Познатата пејачка Мараја Кери во последните неколку месеци успеа да ослаби 20 килограми, соопштуваат...
Познати

Како ли диши во ова: Мараја Кери облече неколку броеви помал корсет и ја деформираше фигурата (ФОТО)

Мараја Кери овој пат не покажа многу и ги истакна атрибутите во прв план. Направи нешто сосема спротивно и шокираше како никогаш досега. Славната...
Познати

Грозни детали од обвинението: Асистентката на Мараја Кери проговори за ужасите кои ги доживеала во домот на пејачката

Мараја Кери ја тужела поранешната асистентка Лијана Азаријан, која ја уценува со интимни снимки и бара 8 милиони долари за да не ги објави. Сега...
Познати

Се ослободи од килограмите, а сега и од минатото: Откако пејачката го продала свршеничкиот прстен вреден цело богатство сега преживува пекол

Пејачката Мараја Кери и нејзиниот некогашен свршеник Џејмс Пакер водеа долга битка околу свршеничкиот прстен со кој ја крунисаа својата...