МАН

Пронајдени се 6 резултати на тема „МАН“
Вести

МАН: Сочуство до семејствата на починатите патници од автобусот, нашите членови со натчовечки напори известуваа професионално и етички

Македонската асоцијација на новинари (МАН) изразува сочуство до семејствата на трагично починатите патници од автобусот, искрени желби...