Лорис Кариус

Пронајдени се 26 резултати на тема „Лорис Кариус“
Познати

Кариус и понудил брдо пари на турска водителка за да заврши со него во кревет, за ударот кој го возврати таа зборуваат сите (ФОТО)

Само што пристигна од Ливерпул во Бешикташ на позајмица, германскиот голман Лорис Кариус започна да ги полни страниците на тамошните...