љубанци

Пронајдени се 4 резултати на тема „љубанци“
Вести

Мицкоски: Македонија ќе победи, но за тоа е потребно оваа влада да замине, на 2-ри јуни масовно да одбележиме една година јад и чемер

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска беше во посета на селото Љубанци, тој порача дека Македонија ќе победи, но за...