кил

Пронајдени се 16 резултати на тема „кил“
Ракомет

Кил „изгоре“ во пеколот: Вардаровите фанови прогласени за најдобри- погледнете ја атмосферата во Скопје низ објективот на ЕХФ (ВИДЕО)

Вардар успеа да дојде до пораз кој сепак значеше голема победа и да се пласира во Келн, на завршниот турнир од Лигата на шампионите, каде...