казнети

Пронајдени се 4 резултати на тема „казнети“
Вести

Мицевски: За сите непринципиелни политики кои што ги правевте изминатите години на 12-ти април ќе бидете казнети

Праксата воспоставена од ова владеачко мнозинство продолжува за жал продолжува и на крајот од ова ненародна власт, почнуваме седница...