катица јанева

Пронајдени се 336 резултати на тема „катица јанева“
Вести

Тошковски: СДСМ се обидува да ја сокрие вистината која ја слушнаа сите, како Заев вели дека под негова команда се Јанева и Врховниот суд

ВМРО-ДПМНЕ е должна пред граѓаните на Република Македонија да ја обелодени вистината која што пристигнува до нас од страна на голем...
Вести

Експлодира аудио бомба за мафијата:”Договорено е паѓаат случаите, Катица знае, Врховен суд ќе донесе одлука, без Заев не се може”

Пратеникот Антонио Милошоски денес од седиштето на ВМРО-ДПМНЕ објави нова аудио бомба од која може да се слушне гласот на Зоран Заев...
Вести

Мицкоски: Заев и Јанева другарувале во минатото и нивните потези се резултат на тоа другарство

Според лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, како ќе заврши случајот „Рекет“ не зависи од политичарите, туку од судството и обвинителите. Забележува...
Вести

ФАТЕНИ НА ПИ-МЕРКИ, ЗАЕВ ИМАЛ TAJHA СРЕДБА СО ЈАНЕВА: Пендаровски демантиpa, во споменатиот период не живеел во вилата на Водно

Катица Јанева, правник кој заврши неславно, без разлика на просекот со кој што таа го завршила своето високо образование има барем основно...
Вести

Русковска од судницата: Боки 13 со „Рејнџ Ровер“ бил на гости кај Катица, Кичеец во Охрид бил на забава со три 25 годишни девојки!

Тајните агенти на МВР кои го следеле сега осудениот Зоран Милески, во Охрид го снимиле како тој и негов пријател одат на забава со три...
Вести

Здружение за почитување на прописите со кривична пријава за Катица Јанева: Ја обвинуваат за злосторничко здружување (ДОКУМЕНТИ)

Здружението на граѓани за почитување на прописите од Битола, во врска со работата на СЈО, поднесе кривична пријава против дел од обвинителите...