јануари

Пронајдени се 18 резултати на тема „јануари“
Вести

Џафери: Уставните измени ќе се комплетираат до средината на јануари, постои можност без потпис на Иванов да се испратат до Службен весник

Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери верува дека прашањето за уставните измени во врска со договорот со...