интерпол

Пронајдени се 59 резултати на тема „интерпол“
Хроника

Сакал да влезе во Македонија, но зажалил за тоа- апсење на граничниот премин „Долно Блаце“, лицето било барано од Интерпол

На 28.08.2020 во 21,40 часот на Граничниот премин “Долно Блаце“, на влез во Република Македонија, по извршени гранични проверки констатирано...